EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜYLE SIGN İSTANBUL’DA

DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜYLE SIGN İSTANBUL’DA

Signgraphic Dergisinin eylül ayında yayınlamış olduğu seride Firmamıza ait röportaj ;

19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alan Doğan Reklam Malzemeleri reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu en geniş ürün portföyü ile fuarda ziyaretçilerini karşılayacak. Biz de Doğan Reklam Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Adem Doğan ile bir araya gelerek sorularımızı yönelttik.


Öncelikle firmanız ve faaliyet alanlarınız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

2006 yılında kurulan Doğan Reklam Malzemeleri, sektörün arz ve talep oranlarını göz önüne alarak yaptığı araştırmalar ve analizler sonucunda firmaların ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bu talepler konusunda tedarik, güvenilirlik, devamlılık ve hızlı teslimatta sektörün yaşadıkları problemleri doğru analiz ederek; geniş ürün yelpazesi ile tedarik sıkıntısını gidermeyi ve alımı yapılan ürün ve hizmetlerin garanti ve kalite takiplerinin yapılarak güvenilirliği sağlamayı misyon edinmiştir. Ürün ve hizmet alımı sonrasında doğabilecek talepler göz önüne alınarak stok kapasitesinin artırılması ile devamlılığın sağlanmasını amaç edinen Doğan Reklam Malzemeleri firmaların taleplerine hızlı ve gününde teslimatla yanıt vermekte olup müşteri memnuniyetini prensip edinerek çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir.Sektöre sunduğunuz ürünleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Bu ürünler hangi sektörlerde kullanılıyor? Kullanım alanları nelerdir?

Firmamız; yapı müteahhit ve yapı mühendislik firmalarına; reklam, tanıtım ve tabela firmalarına; kompozit cephe uygulamacılarına; stant, sergi, fuar uygulamaları hizmeti sunan firmalar ve ajanslara; tekne, yat imalatı yapan firmalarına; yapı mimarlık ve dekorasyon firmalarına; çelik kapı imalatçıları ve uygulamacılarına; mobilya imalat ve uygulamacılarına; mutfak imalat ve uygulamacılarına; asansör imalat ve uygulamacılarına; plastik aydınlatma ve uygulamacılarına; sahne dekoru, film dekoru ve dekor uygulamaları yapan firmalara hizmet vermektedir.

Bu saymış olduğum firmalara tüm kompozit panel, pleksiglas, dijital baskı malzemeleri, folyo, polikarbon, solid polikarbon, dekota, alüminyum grubu malzemeler, alüminyum kasa ve köşebentler, rondo köşe, silikon, kloroform, çift taraflı bantlar, elektrik malzemeleri, LED ve adaptör malzemeleri, bayrak ve flama, duba, yön, tanıtım, menü tabela ve display ürünlerini tedarik etmekteyiz. Ayrıca firmamız CNC kesim, ebatlama, oyma ve gravür, derz kesme, ebatlama, oyma ve gravür hizmetleri sunmaktadır. Firma olarak kaliteli, devamlığı olan ve uygun fiyatlarla müşteriyi buluşturabileceğimiz ürünlerin yanı sıra müşterinin taleplerine cevap vermek adına neredeyse sektörün ihtiyacı olan tüm markaları bulundurmaya çaba göstermekteyiz. Bunun yanı sıra yeniliklerin takipçisi olarak sektöre ve müşterilerimize sürekli yeni teknoloji ürünlerin sunumlarını ve satışını da yapmaktayız.

Sunduğunuz ürünlerin muadillerine kıyasla önemli avantajları nelerdir? Sunduğumuz ürünler muadillerine kıyasla daha kaliteli ve devamlılığı olan ürünlerdir. Bunun yanı sıra ürünlerin teknik özelikleri oldukça üstün olup garanti kapsamında gönül rahatlığı ile kullanılan ürünlerdir. Ağırlıklı olarak yerli ve Avrupa ürünlerinin tedarikini sağlamaya çalışmaktayız.

Müşterilerinizin Doğan Reklam ürünlerini tercih etme nedeni nedir?

Günümüz Türkiye’sinde müşterilerin ürün tercihlerini yaparken öncelik sıralaması güven, kalite, uygun fiyat, ödeme kolaylığı ve hızlı teslimat gibi kriterlerdir. Firmamız da bu beklentilerin farkında olarak hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz bizi tercih ederken gününde ve hızlı teslimatın, yüksek ürün kalitesinin, uygun fiyatların ve ödeme kolaylıklarının yanı sıra 14 yıllık iş tecrübesinin vermiş olduğu güvenle gönül rahatlığıyla ürün temini yapmakta ve bizi tercih etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımlarınız oluyor mu?

Fuarların ciddiyetinin, kazanımlarının ve katkılarının farkında olan firmamız elinden geldiğince yurtiçi ve yurt dışı fuarlara katılmayı kazanç olarak görmektedir. Bu sebeple firmamız yakın dönemde TÜYAP’ta gerçekleşecek olan Sign İstanbul Fuarı’na katılacak ve Salon 14, J-24 no’lu stantta siz değerli misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Yılın ilk üç çeyreğine dair değerlendirmenizi alabilir miyiz? Bu süreçte yeni yatırımlarınız / yeni ürünleriniz / yeni projeleriniz oldu mu?

Tüm firmalar gibi yılın ilk üç çeyreğinde firmamız da sıkı bir süreçten geçmiş, kur ve çalkantılı ekonominin zorluklarını yaşamış olsa da yetkin ve tecrübeli yönetim kadrosu ile alınan doğru kararlar doğrultusunda ayakta durmayı ve firmayı ileriye taşımayı başarmıştır. Bu süreçte yeniliklerin takipçisi olan firmamız teknolojinin de yardımıyla daha iyi hizmet adına merkez binasında, kadrosunda ve kullanılan ekipmanda yatırımlar yaparak kendisini yenilemeyi başarmıştır.

Son olarak okuyucularımıza iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Buradan firmamız adına okuyucularınıza ve sektöre saygı ve sevgilerimizi sunar bizimle çalışmanın faydalarından yararlanmalarını temenni ederiz. Herkese bol, bereketli ve kazançlı günler dileriz.
"


DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Canlı Destek Scroll