EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLAR

DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE SIGN İSTANBUL FUARI’NDA OLACAK

DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE SIGN İSTANBUL FUARI’NDA OLACAK

Bu yıl Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alacak olan Doğan Reklam Malzemeleri, son kullanıcılar ile bir araya gelmek ve yeniliklerini sektöre duyurmak amacıyla ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.


2OO6 yılından bu yana 4OOOm2 alanda 3Ò̀̀̀̀̀̀̀u aşkın personeli ile sektöre hizmet vermeye devam eden Doğan Reklam Malzemeleri, sektörün arz ve talep oranlarını göz önüne alarak yaptığı araştırmalar ve analizler sonucunda firmaların ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bu talepler konusunda tedarik, güvenilirlik, devamlılık ve hızlı teslimatta sektörün yaşadıkları problemleri doğru analiz ederek; geniş ürün yelpazesi ile tedarik sıkıntısını gidermeyi ve alımı yapılan ürün ve hizmetlerin garanti ve kalite takiplerinin yapılarak güvenilirliği sağlamayı misyon edinmiştir.


Ürün ve hizmet alımı sonrasında doğabilecek talepler göz önüne alınarak stok kapasitesinin artırılması ile devamlılığın sağlanmasını amaç edinen Doğan Reklam Malzemeleri firmaların taleplerine hızlı ve gününde teslimatla yanıt vermekte olup müşteri memnuniyetini prensip edinerek çalışma faaliyetlerini sürdürmektedir.


Yenilenmek, gelişmek ve geliştirmek adına sektöre taze bir soluk getirmek amacıyla bu yıl da Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alacak olan Doğan Reklam Malzemeleri, son kullanıcılar ile bir araya gelmek ve yeniliklerini sektöre duyurmak amacıyla ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bu yıl Doğan Reklam Malzemeleri standında pek çok ürün ve hizmet tanıtılacak. Başta açık hava reklam, tanıtım ve tabela firmalarına olmak üzere, kompozit cephe uygulamacılarına, stant, sergi, fuar uygulamaları hizmeti sunan firmalar ile ajanslara geniş yelpazedeki reklam malzemelerini sergileyecek. Ürünlerinin hitap ettiği tekne, yat, yapı, mimarlık, dekorasyon, çelik kapı, mobilya, asansör, plastik aydınlatma, sahne dekoru, film dekoru ve daha nice sektöre ürünlerini tanıtacak.


Doğan Reklam Malzemeleri, Türkiye, Avrupa ve Asya pazarlarına sunduğu alüminyum kompozit panel, pleksiglas, ayna pleksi, alucor, dijital baskı malzemeleri, (Vinil, Oneway vision, Citylight, Megalight, Blueback) folyo, polikarbon, solid polikarbon, dekota, alüminyum grubu malzemeler, alüminyum kasa ve köşebentler, rondo köşe, silikon, kloroform, çift taraflı bantlar, elektrik malzemeleri, LED ve adaptör malzemeleri, bayrak ve flama, duba, yönlendirme, tanıtım, menü tabela ve display ürünlerinin satış ve pazarlama hizmetini şehir içi beş sevkiyat aracı , şehir dışı ve ülke dışında anlaşmalı kargoların yanı sıra ambarlar ile hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktadır.

DİĞER BLOGLAR

YORUMLAR

    Henüz Yorum yazılmamış.İlk yorum bırakan sen ol..!

BİR YORUM YAZ

Canlı Destek Scroll