BLOG

 • DOĞAN REKLAM 2020’DE DİJİTAL BASKI GRUBUNA ODAKLANACAK

  19-22 Eylül tarihlerinde Tüyap’ta Sign İstanbul Fuarı’na katılan Doğan Reklam, reklam malzemeleri konusunda sektördeki konumunu daha da güçlendirdi. Kompozit levha denince ilk akla gelen firmalardan biri olan firma, 2020 yılı itibariyle dijital baskı grubunda ithal ürünleri de portföyüne ekleyecek. Biz de fuar vesilesiyle bir araya geldiğimiz firma sahibi Adem Doğan ile önümüzdeki süreçteki projelerini konuştuk.  Öncelikle fuar Doğan Reklam olarak nasıl geçiyor? Fuarda tanıttığınız ürün gruplarınız hakkında bilgi...

  DEVAMINI OKU
 • DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜYLE SIGN İSTANBUL’DA

  Signgraphic Dergisinin eylül ayında yayınlamış olduğu seride Firmamıza ait röportaj ;

  19-22 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alan Doğan Reklam Malzemeleri reklam sektörünün ihtiyaç duyduğu en geniş ürün portföyü ile fuarda ziyaretçilerini karşılayacak. Biz de Doğan Reklam Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Adem Doğan ile bir araya gelerek sorularımızı yönelttik.

 • alüminyum Kompozit panel nedir

  Kompozit Panel Nedir: Polietilen denilen (bir çeşit plastik) maddenin iki yüzeyinin alüminyum levhalarla kaplanmasıyla oluşturulan yapı malzemesine kompozit panel denir. Birden fazla malzeme ile kaplanmaya elverişlidir. Doğal ahşap kaplama, marine kontrplak, alüminyum plaka kaplanabildiği malzemeler arasındadır.


  Dayanıklılığı:Kompozit paneller kırılmaya karşı dayanaklı olduğu gibi paslanma, oksitlenme, çatlama, yangın gibi etmenlere karşı da dayanıklıdır.


  Nerelerde Kullanılabilir: 


  Dış mekanlarda ise bina...

  DEVAMINI OKU
 • DOĞAN REKLAM MALZEMELERİ GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE SIGN İSTANBUL FUARI’NDA OLACAK

  Bu yıl Sign İstanbul Fuarı’nda yerini alacak olan Doğan Reklam Malzemeleri, son kullanıcılar ile bir araya gelmek ve yeniliklerini sektöre duyurmak amacıyla ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.


  2OO6 yılından bu yana 4OOOm2 alanda 3Ò̀̀̀̀̀̀̀u aşkın personeli ile sektöre hizmet vermeye devam eden Doğan Reklam Malzemeleri, sektörün arz ve talep oranlarını göz önüne alarak yaptığı araştırmalar ve analizler sonucunda firmaların ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunmaktadır. Bu talepler konusunda tedarik, güvenilirlik, devamlılık...

  DEVAMINI OKU
Canlı Destek Scroll